Menu Zavrieť

Cenník

Cena za jednu fotografiu je 7,50 € a fotenie je od minimálne 10 kusov, čiže od 75€. Suma je splatná v deň fotenia!

Novorodenecké fotografie sú od minimálne 15 kusov fotografii.

V cene je zahrnutý čas fotografovania (v závislosti od konkrétneho fotenia cca 1 – 3 hodiny), využitie rekvizít, prípadne podľa typu fotenia aj kuliska, retušovanie fotografii podľa vlastných požiadaviek a umelecká úprava fotografie. 

V prípade záujmu o suchý styling vlasov a líčenie sa prosím o aktuálnej cene informujte e-mailom.

Svadobný cenník a cenník maturitných oznamiek zasielame na vyžiadanie. Cena za fotografovanie produktu a reklamy sa odvíja od typu Vášho projektu a individuálnych požiadaviek. 

Obsah každého fotografovania

Každú fotografiu dostanete v jej základnej verzii, v minimálne jednej špeciálnej verzii s rôznymi farebnými variáciami a úpravami (podľa toho, aká úprava sa na danú fotografiu hodí) a v čierno-bielej variácii. (ukážka nižšie)

Základná variácia
Základná variácia
Špeciálna variácia
Špeciálna variácia
Čierno-biela variácia
Čierno-biela variácia

Ku všetkým foteniam, v prípade podobných fotografii aj ako darček tzv. sety alebo koláže zadarmo. Fotografie sú samozrejme aj samostatné aj v sete. V prípade vianočných fotografii 2 vianočné pohľadnice zadarmo. Pri novorodeneckých oznámenie o narodení. (ukážka setu nižšie)

Fotky odovzdávame v elegantnej darčekovej krabičke elektronicky na DVD v plnej kvalite na TLAČ a v zmenšenej kvalite na WEB. 

Untitled-1

Ak pre Vás nie je možné vyzdvihnúť si balíček osobne a želáte si DVDčko poslať poštou, posielame ich bezpečne zabalené v DVD obale (nie v pôvodnej krabičke) – cena poštovného je 2,50 € (platbu za poštovné je nutné uhradiť vopred, neposielame na dobierku).