Menu Zavrieť

Cenník

Cena za jednu fotografiu je 7,50 € a fotenie je od minimálne 10 kusov, čiže od 75€. Suma je splatná v deň fotenia! S retušou fotografii začíname až po prijatí platby.

V prípade, že máte záujem o dvojité fotenie (napr. narodeninky + vianočné fotenie), minimálny počet kusov je 20, čiže od 150 € (dvojité fotenie nie je realizovateľné vždy a pri každom type fotenia, prosím pýtajte sa pri rezervácii termínu)

Novorodenecké fotografie sú od minimálne 16 kusov fotografii – čiže od 120€ – zahŕňajú aj grafickú kartu o narodení dieťatka v elektronickej podobe ako bonus zadarmo – fotíme ich, keď ešte veľa spinkajú, ideálne ako 7-14 dňové. 

Fotenie prebieha štandardne v našom ateliéri alebo v prípade Vášho záujmu v ľubovoľnom exteriéri – v prírode, lesíku, zámku a pod. Cestovné náklady (info nižšie) alebo prípadné poplatky za vstupy, resp. parkovné hradí zákazník. 

V cene je zahrnutý čas fotografovania (v závislosti od konkrétneho fotenia a prípadne spolupráce Vašich detičiek cca 40 minút až 3 hodiny), využitie rekvizít, prípadne podľa typu fotenia aj kuliska, precízne retušovanie fotografii podľa vlastných požiadaviek a umelecká farebná úprava fotografie. Všetky fotografie sú v aspoň dvoch farebných variáciách + čierno-biela. V prípade podobných fotografii dostanete ako bonus aj sety – koláže z fotografii. V prípade vianočného fotenia aj 2 grafické pohľadnice. Odovzdávame v krásnej darčekovej krabičke na DVD a v elektronickej forme hneď po zretušovaní fotografii.

Svadobný cenník a cenník maturitných oznamiek zasielame na vyžiadanie. Cena za fotografovanie produktu a reklamy sa odvíja od typu Vášho projektu a individuálnych požiadaviek. 

Bonusové služby:

sobota_nedela_2

Fotografovanie cez víkend: 20 € 

(suma je splatná pri rezervácii termínu) –  Fotíme štandardne v podvečer/večer každý deň cez týždeň. Fotografovanie cez týždeň je samozrejme vždy bez doplatku.

usbckooo

USB disk s fotografiami: 5 €

 

obalka

Poštovné za zaslanie DVD s fotografiami: 3 €

Posielame prvou triedou v DVD obale

cestovne_naklady

Cestovné náklady: 0,30 € / km

Zadarmo v prípade lokality v Moravskom Svätom Jáne alebo Sekuliach

makeup_licenie_vlasy2

Líčenie a suchý styling vlasov:

O aktuálnej cene a detailoch sa prosím informujte cez správu

saty-icon

Požičanie šiat na fotenie: 13€

Nádherné dlhé šaty vhodné na tehotenské, novorodenecké (mamička s bábätkom) a portrétové fotenia. Na výber z viacero farieb a štýlov – info aj výber šiat v správe

darcekova_poukazka

Darčeková poukážka: od 30 €

Darujte darčekový poukaz na fotenie – krásne zabalená poukážka s Vami zvolenou sumou a textom

Obsah každého fotografovania

Každú fotografiu dostanete v jej základnej verzii, v minimálne jednej špeciálnej verzii s rôznymi farebnými variáciami a úpravami (podľa toho, aká úprava sa na danú fotografiu hodí) a v čierno-bielej variácii. (ukážka nižšie)

Základná variácia
Základná variácia
Špeciálna variácia
Špeciálna variácia
Čierno-biela variácia
Čierno-biela variácia

Ku všetkým foteniam, v prípade podobných fotografii aj ako darček tzv. sety alebo koláže zadarmo. Fotografie sú samozrejme aj samostatné aj v sete. V prípade vianočných fotografii 2 vianočné pohľadnice zadarmo. Pri novorodeneckých oznámenie o narodení. (ukážka setu nižšie)

Fotky odovzdávame v elegantnej darčekovej krabičke elektronicky na DVD v plnej kvalite na TLAČ a v zmenšenej kvalite na WEB, a takisto hneď po zretušovaní nahrané pod heslom elektronicky na internetovom úložisku.

Untitled-1

Ak pre Vás nie je možné vyzdvihnúť si balíček osobne a želáte si DVDčko poslať poštou, posielame ich bezpečne zabalené v DVD obale (nie v pôvodnej krabičke) – cena poštovného je 3 € (platbu za poštovné je nutné uhradiť vopred, neposielame na dobierku).