Menu Zavrieť

Cenník

Cena za jednu fotografiu je 7,50 € a fotenie je od minimálne 10 kusov, čiže od 75€. Suma je splatná v deň fotenia!

V prípade, že máte záujem o dvojité fotenie (napr. narodeninky + vianočné fotenie), minimálny počet kusov je 20, čiže od 150 € (dvojité fotenie nie je realizovateľné vždy a pri každom type fotenia, prosím pýtajte sa dostatočne dlho vopred)

Novorodenecké fotografie sú od minimálne 16 kusov fotografii – čiže od 120€ – zahŕňajú aj grafickú kartu o narodení dieťatka v elektronickej podobe ako bonus zadarmo.

V cene je zahrnutý čas fotografovania (v závislosti od konkrétneho fotenia a prípadne spolupráce Vašich detičiek cca 40 minút až 3 hodiny), využitie rekvizít, prípadne podľa typu fotenia aj kuliska, retušovanie fotografii podľa vlastných požiadaviek a umelecká úprava fotografie. Všetky fotografie sú v aspoň dvoch farebných variáciách + čierno-biela. V prípade podobných fotografii dostanete ako bonus aj sety – koláže z fotografii a v prípade vianočných fotografii aj 2 grafické pohľadnice.

Ak máte záujem aj o líčenie alebo suchý styling vlasov s líčením sa prosím o aktuálnej cene a detailoch informujte cez správu.

Svadobný cenník a cenník maturitných oznamiek zasielame na vyžiadanie. Cena za fotografovanie produktu a reklamy sa odvíja od typu Vášho projektu a individuálnych požiadaviek. 

Bonusové služby:

Fotografovanie cez víkend: 20 € (suma je splatná pri rezervácii termínu) – o možných voľných víkendových termínoch sa prosím informujte v značnom časovom predstihu – keďže nie je v našich silách fotografovať a retušovať každý víkend, termínov vypisujeme už pomenej. Prosíme Vás o pochopenie a žiadame Vás pokiaľ možno využiť možnosť fotiť v podvečer cez týždeň (časovo sa prispôsobujeme). Fotografovanie cez týždeň v podvečerných hodinách je samozrejme vždy bez doplatku.

USB disk: 5 €

Poštovné za zaslanie DVD s fotografiami: 3 €

Obsah každého fotografovania

Každú fotografiu dostanete v jej základnej verzii, v minimálne jednej špeciálnej verzii s rôznymi farebnými variáciami a úpravami (podľa toho, aká úprava sa na danú fotografiu hodí) a v čierno-bielej variácii. (ukážka nižšie)

Základná variácia
Základná variácia
Špeciálna variácia
Špeciálna variácia
Čierno-biela variácia
Čierno-biela variácia

Ku všetkým foteniam, v prípade podobných fotografii aj ako darček tzv. sety alebo koláže zadarmo. Fotografie sú samozrejme aj samostatné aj v sete. V prípade vianočných fotografii 2 vianočné pohľadnice zadarmo. Pri novorodeneckých oznámenie o narodení. (ukážka setu nižšie)

Fotky odovzdávame v elegantnej darčekovej krabičke elektronicky na DVD v plnej kvalite na TLAČ a v zmenšenej kvalite na WEB, a takisto hneď po zretušovaní nahrané pod heslom elektronicky na internetovom úložisku.

Untitled-1

Ak pre Vás nie je možné vyzdvihnúť si balíček osobne a želáte si DVDčko poslať poštou, posielame ich bezpečne zabalené v DVD obale (nie v pôvodnej krabičke) – cena poštovného je 3 € (platbu za poštovné je nutné uhradiť vopred, neposielame na dobierku).