Menu Zavrieť

Cenník

Cena za jednu fotografiu pri rodinnom, detskom, portrétovom fotení je 8,50 € a fotenie je od minimálne 10 kusov, čiže od 85€. Suma je vždy splatná v deň fotenia! S retušou fotografii začíname až po prijatí platby.

Novorodenecké fotografie sú od minimálne 16 kusov fotografii – čiže od 136€ – zahŕňajú aj grafickú kartu o narodení dieťatka v elektronickej podobe ako bonus zadarmo – fotíme ich, keď ešte veľa spinkajú, ideálne ako 7-14 dňové, no aj väčšie, do max cca 4 mesiacov. 

Vianočné fotografie stoja 8,50 € za kus a fotenie je od 10 kusov – čiže od 85 € –  ako darček máte navyše 2 elektronické pohľadnice – fotenia sa realizujú vo vopred prichystanej vianočnej kuliske s rekvizitami.

V prípade, že máte záujem o dva druhy fotenia v jednom termíne (napríklad kombinácia exteriéru a ateliéru), minimálny počet kusov je 20 (dvojité fotenie nie je realizovateľné vždy a pri každom type fotenia, prosím pýtajte sa pri rezervácii termínu)

Fotenie prebieha štandardne v našom ateliéri alebo v prípade Vášho záujmu v ľubovoľnom exteriéri – v prírode, lesíku, zámku a pod. Cestovné náklady (info nižšie) alebo prípadné poplatky za vstupy, resp. parkovné hradí zákazník. 

V cene je zahrnutý čas fotografovania (v závislosti od konkrétneho fotenia a prípadne spolupráce Vašich detičiek cca 40 minút až 3 hodiny), využitie rekvizít, prípadne podľa typu fotenia aj kuliska, precízne retušovanie fotografii podľa vlastných požiadaviek a umelecká farebná úprava fotografie. Všetky fotografie sú v aspoň dvoch farebných variáciách + čierno-biela. V prípade podobných fotografii dostanete ako bonus aj sety – koláže z fotografii. V prípade vianočného fotenia aj 2 grafické pohľadnice. Odovzdávame v krásnej darčekovej krabičke na DVD a v elektronickej forme na cloude hneď po zretušovaní fotografii – v prípade záujmu sa dá dokúpiť aj USB.

Svadobný cenník a cenník maturitných oznamiek zasielame na vyžiadanie. Cena za fotografovanie produktu a reklamy sa odvíja od typu Vášho projektu a individuálnych požiadaviek. 

Bonusové služby:

Víkendové fotografovanie

Fotografovanie cez víkend: 20 € 

Suma je splatná pri rezervácii termínu a v prípade zrušenia termínu je nevratná. Fotíme štandardne v podvečer/večer každý deň cez týždeň. Fotografovanie cez týždeň je samozrejme vždy bez doplatku.

USB

USB disk s fotografiami: 

klasický plastový: 7 €

drevený USB: 11 €

krabičky s USB: od 14 €

 

Poštovné náklady

Poštovné za zaslanie DVD s fotografiami: 3 €

Posielame prvou triedou v DVD obale

Cestovné náklady

Cestovné náklady: 0,35 € / km

Zadarmo v prípade lokality v Moravskom Svätom Jáne alebo Sekuliach

Make-up, líčenie, styling vlasov - kompletná vizáž

Líčenie a suchý styling vlasov:

O aktuálnej cene a detailoch sa prosím informujte cez správu

saty-icon

Požičanie šiat na fotenie: 15€

Nádherné dlhé šaty vhodné na tehotenské, novorodenecké (mamička s bábätkom) a portrétové fotenia. Na výber z viacero farieb a štýlov – info aj výber šiat v správe

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka: od 30 €

Darujte darčekový poukaz na fotenie – krásne zabalená poukážka s Vami zvolenou sumou a textom

Obsah každého fotografovania

Fotky odovzdávame v elegantnej darčekovej krabičke elektronicky na DVD v plnej kvalite na TLAČ a v zmenšenej kvalite na WEB, a takisto hneď po zretušovaní nahrané pod heslom elektronicky na internetovom úložisku.

 

Untitled-1

Ak pre Vás nie je možné vyzdvihnúť si balíček osobne a želáte si DVDčko poslať poštou, posielame ich bezpečne zabalené v DVD obale (nie v pôvodnej krabičke) – cena poštovného je 3 € (platbu za poštovné je nutné uhradiť vopred, neposielame na dobierku).